Потрібна консультація?
Напишіть нам у месенджер
Telegram
Messenger
Будь ласка, залиште ваш номер.
Ми передзвонимо за кілька хвилин!
+380937685971

Arc’teryx GAMMA LT PANT Gray

ARC'TERYX
6599,00
грн.
Ікона, відома своєю визначною універсальністю, Gamma LT продовжує розвиватися. Просочений альпіністською ДНК, він також підійде туристам, туристам — усім, кому потрібні довговічність, комфорт, захист від вітру та свобода рухів. М'яка зносостійка оболонка Fortius™ DW 2.0 захищає від вітру та води та забезпечує легку ізоляцію. Пояс зручно проходить під прив'яззю або поясним ременем, манжета закривається шнурком, а безпечні кишені включають доступну кишеню на стегні.

Вологостійка зовнішня частина тканини. Еластична тканина забезпечує свободу рухів. М'яка тканина Fortius™ 2.0 відрізняється підвищеним співвідношенням тепла до ваги та довговічністю, а також стійкістю до вітру та оздобленням DWR.
Регульований шнурок на штани манжети. Ламіновані манжети.
Покриття DWR (Durable Water Repellent) відштовхує вологу. Шарнірний рисунок для необмеженої рухливості. Промежину зі вставками для комфорту та свободи рухів. Дві кишені для рук на блискавці. Настегнана кишеня знаходиться трохи нижче за страховий прив'язок. Містить матеріали, які відповідають критеріям Bluesign®. Низькопрофільний поясний ремінь, що регулюється, зручно проходить під прив'яззю або рюкзаком. Передня ширинка із застібкою-кнопкою.

Тип: Брюки

Вас може зацікавити: