Потрібна консультація?
Напишіть нам у месенджер
Telegram
Messenger
Будь ласка, залиште ваш номер.
Ми передзвонимо за кілька хвилин!
+380937685971

Arc’teryx LEAF Cold WX Hoody LT Wolf

ARC'TERYX
16499,00
грн.
Всесвітньовідома канадська компанія ARC'TERYX є загальновизнаним лідером і топовим виробником у розробці високотехнологічних виробів, що поєднують у собі легку вагу і максимальні захисні характеристики.
Серія LEAF (Law Enforcement & Armed Forces) — це одяг та екіпірування для військових та правоохоронних підрозділів.
Практичність і якість LEAF високо оцінюють також цивільні, які віддають перевагу функціональним речам у повсякденному носінні.
Куртка Arc'teryx LEAF Cold WX Jacket LT GEN2 виготовлена із застосуванням двошарового вітро- та водозахисного матеріалу Gore Windstopper, синтетичного утеплювача Coreloft із заявленою щільністю 100 г/м2, та нейлонової підкладки.
Дизайн куртки Cold WX Jacket LT GEN2 передбачає високий комір, центральну застібку на блискавці YKK, еластичні манжети рукавів, кишені на плечах, дві кишені для рук і одна внутрішня кишеня з медіа-портом.
Нарукавні кишені плечової зони оснащені вертикальними блискавками і з зовнішнього боку закриті велкро панелями з утримуючими кільцями VLite з нейлону, що розташовані по центру верхньої основи кожної панелі. Така особливість дозволяє  чіпляти різні IR/IFF девайси для запобігання їх втрати.
Конструкція блискавок No Slip Zip запобігає випадковому відкриття.
Всі кулери на бігунках блискавок куртки оснащені зручними шнурками із тонкого паракорду.

Тип: Куртки

Вас може зацікавити: