Потрібна консультація?
Напишіть нам у месенджер
Telegram
Messenger
Будь ласка, залиште ваш номер.
Ми передзвонимо за кілька хвилин!
+380937685971

Arc’teryx Rush IS GTX Jacket Blue

ARC'TERYX
18490,00
грн.
Arcteryx Rush IS Jacket – утеплена модель, призначена для любителів лижного спорту. Водонепроникна мембрана GTX® забезпечує захист від води та вологи. Вона також зберігає прохолоду у вітряну погоду. Синтетичний утеплювач Octa® Loft забезпечує тепловий комфорт навіть у мокрому стані.

У представленій моделі канадського бренду використано низку рішень, які подбають про продуктивність та комфорт під час зимового божевілля на схилах. Куртка входить до колекції IS (Insulated) та забезпечує оптимальне поєднання теплового комфорту та захисту від стихії.

Куртка GORE-TEX Arcteryx Rush IS Jacket виготовлена з міцної тканини N70p-X з підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень. При створенні виробу використовувалася водонепроникна мембрана GORE-TEX®, яка не тільки захищає від дощу, а й забезпечує захист від вітру, гарантуючи при цьому здатність відводити вологу від тіла. Шви цієї моделі додатково проклеєні стрічкою для зменшення проникнення води у чутливі зони. Лижна куртка забезпечить тепловий комфорт завдяки спеціальному утеплювачу Octa® Loft, який ізолює навіть при намоканні волокон.

Тип: Куртки

Вас може зацікавити: