Потрібна консультація?
Напишіть нам у месенджер
Telegram
Messenger
Будь ласка, залиште ваш номер.
Ми передзвонимо за кілька хвилин!
+380937685971

Salomon S/LAB XT-6 Advanced VANILLA, WHITE & RACING RED

SALOMON
7280,00
грн.
Кросівки Salomon S/LAB XT-6 Advanced у ванільному, білому та червоно-гонитвій кольоровій схемі - це високотехнологічне взуття для екстремальних умов. Вони розроблені спеціально для трейлраннінгу та бігу в складних умовах. Завдяки використанню передових технологій, ці кросівки забезпечують максимальну стійкість, комфорт та контроль навіть на нерівних та складних поверхнях.

Верх взуття виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечують відмінну вентиляцію та швидкосохнення. Технологія Sensifit забезпечує прекрасну посадку на нозі, уникнення подряпин та забруднень. Кросівки мають надійну систему шнурування Quicklace, яка дозволяє швидко й легко фіксувати стопу. Резинова підошва з технологією Contagrip забезпечує відмінну тривалість та зчеплення з різними поверхнями, що забезпечує впевненість та безпеку під час бігу.

Кросівки Salomon S/LAB XT-6 Advanced - це надійне взуття для тих, хто вибирає активний спосіб життя та пошук викликів у природі. Вони ідеально підходять для трейлраннінгу, змагань та пригод у важких умовах.

Тип: Кросівки

Вас може зацікавити:
Click to order