Потрібна консультація?
Напишіть нам у месенджер
Telegram
Messenger
Будь ласка, залиште ваш номер.
Ми передзвонимо за кілька хвилин!
+380937685971

Brooks Ricochet 2 Black/Grey/Blue

BROOKS
4890,00
грн.
Brooks Ricochet 2 Black/Grey/Blue - це стильні чоловічі кросівки, які поєднують в собі комфорт, швидкість і енергію. Ця модель прекрасно підходить для бігу на довгі дистанції або для тренувань в спортзалі.

Верх виготовлений з легкого і дихаючого матеріалу, який забезпечує вентиляцію і комфорт під час активних тренувань. Внутрішня підкладка забезпечує м'якість і додаткову амортизацію для вашого комфорту.

Ця модель оснащена технологією DNA AMP, що дозволяє максимально ефективно повернути енергію під час бігу, забезпечуючи відчуття легкості і швидкості. Подвійна підошва забезпечує додаткову амортизацію і захист від ударів, дозволяючи вам підтримувати стабільність на кожному кроці.

Зовнішня підошва має високий рівень зносостійкості, що дозволяє вам використовувати ці кросівки на різних типах поверхонь. Вона має відмінну тягу і зчеплення, що допомагає уникати ковзання і забезпечує вам впевнений крок.

Brooks Ricochet 2 Black/Grey/Blue - це надійні кросівки з якісною конструкцією, які допоможуть вам досягти нових спортивних досягнень і насолодитися кожним біговим тренуванням.

Тип: Кросівки

Вас може зацікавити:
Click to order