Потрібна консультація?
Напишіть нам у месенджер
Telegram
Messenger
Будь ласка, залиште ваш номер.
Ми передзвонимо за кілька хвилин!
+380937685971

Hoka One One Kaha Low GTX Charcoal Gray / Green Sheen

HOKA
7350,00
грн.
Нові Kaha Low GTX від Hoka - надзвичайно легкі кросівки для походів.

Нова лінійка Kaha створена для мандрівників, які хочуть йти далі. Перевищуйте свої можливості з цим надзвичайно легким і зручним взуттям. Kaha буде підтримувати вас протягом всієї вашої подорожі, надаючи необхідну підтримку і залишаючись плавним та обережним. Його назва Kaha походить з маорі і означає силу і підтримку. Це робить ваше життя простішим завдяки більш доступним підйомам та швидшим спускам, а також неперевершеному співвідношенню амортизації та ваги.

Ось його варіант Low. Цей Kaha дарує вам більше свободи та плавності, зберігаючи при цьому захист, забезпечуваний цим взуттям.

Він гарантує вам неперевершений комфорт завдяки водонепроникному підкладу Gore-Tex, який забезпечує сухість ваших ніг у будь-яких умовах, в додаток до водонепроникної натуральної шкіри, з якої він виготовлений.

Проміжна підошва виготовлена з EVA для оптимального комфорту в поєднанні з гумовою піною, яка забезпечує тривалу амортизацію та хорошу динаміку. Підошва Vibram Mega-Grip забезпечує дуже хороше зчеплення з підлогою завдяки різнобічним шипам діаметром 5 мм для адаптації до будь-якої місцевості.

Тип: Напівчеревики

Вас може зацікавити: