Потрібна консультація?
Напишіть нам у месенджер
Telegram
Messenger
Будь ласка, залиште ваш номер.
Ми передзвонимо за кілька хвилин!
+380937685971

Arc’teryx Norvan SL Goretex

ARC'TERYX
7199,00
грн.
У 2018 році канадська компанія Arc'teryx продовжить розвиток своєї спеціалізованої колекції одягу для заняття бігом на пересіченій місцевості Norvan (North Vancouver), анонсувавши нещодавно кілька новинок, включаючи нову серію бігових кросівок Norvan LD (Long Distance). Нові моделі засновані на моделях Norvan VT (Vertical Terrain), але відрізняються зниженою загальною вагою та розраховані на менш складні за рельєфом, але більш дальні по дистанції, маршрути.

У серію Norvan LD спочатку увійдуть чоловічі та жіночі моделі кросівок у різних однотонних кольорах і у двох варіантах підкладки – Norvan LD та Norvan LD GTX. Зовнішній шар обох версій виконаний з паропроникного нейлону, який із зовнішнього боку покритий каркасом з поліуретану. Версія Norvan LD зсередини покрита тонким, легким і швидковисихаючим матеріалом підкладки, в моделі Norvan LD GTX як підкладка застосовується мембрана Gore-Tex, яка ламінована до зовнішнього шару з використанням технології Invisible Fit Technology.

Підошва полегшеної серії Norvan LD відрізнятиметься від кросівок серії Norvan VT більш гнучкою та легкою конструкцією. Основу багатокомпонентної підошви формує ексклюзивна підмітка Vibram з чіпкого матеріалу MegaGrip, яку доповнює повнорозмірний термополіуретановий супінатор та двокомпонентна проміжна підошва, що складається на 85% із щільного EVA та на 15% із поліолефіну. Перепад висоти між п'ятою (27 мм) та носком (18 мм) всього 9 мм. Максимальна висота шипів – 3.5 мм.

Тип: Напівчеревики

Вас може зацікавити:
Click to order