Потрібна консультація?
Напишіть нам у месенджер
Telegram
Messenger
Будь ласка, залиште ваш номер.
Ми передзвонимо за кілька хвилин!
+380937685971

Brooks Transcend 5 - Black/Nightlife/Silver

BROOKS
4990,00
грн.
Brooks Transcend 5 - Black/Nightlife/Silver - це чоловічі бігові кросівки, які поєднують в собі високу амортизацію і стабільність для комфортного бігу на довгій дистанції. Ці кросівки мають стильний дизайн у чорному кольорі з яскравими деталями нічного міста та сріблястими акцентами.

Вони оснащені технологією GuideRails, яка надає підтримку для ноги та допомагає попереджати зайвий рух, забезпечуючи стабільність під час бігу. Це особливо корисно для людей з підвищеним ризиком травмування коліна або страждають від надмірної пронації.

Верх кросівок виготовлений з дихаючих матеріалів, які забезпечують вентиляцію і відведення вологи, щоб ваші ноги залишалися комфортними і сухими протягом тренування. Внутрішній матеріал використовує технологію Element Mesh, яка забезпечує м'якість і комфорт.

Міцна підошва забезпечує надійне зчеплення з різними поверхнями і має високий рівень зносостійкості, що забезпечує тривалий термін експлуатації кросівок. Вона також має систему амортизації Super DNA, яка адаптується до кожного кроку, забезпечуючи відмінну амортизацію і поглинання ударів.

Brooks Transcend 5 - Black/Nightlife/Silver - це вибір для бігунів, які цінують комфорт, стабільність і захист під час тривалих тренувань та змагань. Вони допоможуть вам досягти ваших спортивних цілей і насолоджуватися кожним кроком.

Тип: Кросівки

Вас може зацікавити: