Потрібна консультація?
Напишіть нам у месенджер
Telegram
Messenger
Будь ласка, залиште ваш номер.
Ми передзвонимо за кілька хвилин!
+380937685971

Brooks Hyperion Tempo Black/Blue

BROOKS
4890,00
грн.
Brooks Hyperion Tempo Black/Blue - це інноваційна модель чоловічих бігових кросівок, яка пропонує відмінну комбінацію швидкості, комфорту і легкості. Ці кросівки призначені для швидкого бігу на довгій дистанції і тренувань з високою інтенсивністю.

Верх виготовлений з легкого та дихаючого матеріалу, який забезпечує вентиляцію і відведення вологи, забезпечуючи комфорт під час тривалих тренувань. Внутрішня підкладка забезпечує м'якість і додаткову амортизацію, підтримуючи вашу ногу на кожному кроці.

Ця модель оснащена технологією DNA Flash, яка дозволяє максимально повертати енергію під час бігу, забезпечуючи ефективну амортизацію і прискорення. Вона також має підошву BioMoGo DNA, яка забезпечує м'яку амортизацію і захист від ударів.

Зовнішня підошва забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею, що допомагає забезпечити стабільність і контроль під час руху. Вона також має покриття з високим рівнем зносостійкості, що дозволяє вам використовувати ці кросівки на різних типах доріг та трас.

Brooks Hyperion Tempo Black/Blue - це ідеальний вибір для серйозних бігунів, які шукають легкість, швидкість і комфорт. Вони допоможуть вам досягти нових спортивних досягнень і побити свої особисті рекорди.

Тип: Кросівки

Вас може зацікавити:
Click to order