Потрібна консультація?
Напишіть нам у месенджер
Telegram
Messenger
Будь ласка, залиште ваш номер.
Ми передзвонимо за кілька хвилин!
+380937685971

MARMOT

SOON...

MARMOT

Бренд Marmot був заснований студентами Дейвом Хантлі і Еріком Рейнольдсом з Санта-Круз. У 1971 році ці молоді люди потрапили на Аляску, куди приїхали для проведення наукових досліджень. Вони мерзли, оскільки не передбачили зручного і якісного одягу, що захищав би від холоду і вітру. Першим продуктом торгової марки Marmot став теплий спальний мішок, який отримав назву PIKA.

Через два роки до команди також приєднався Том Бойс з Grand Junction. Молоді люди орендували невеликий офіс у Вайомінгу, де продовжували свою роботу. У 1974 році вони офіційно заснували свою компанію, яку назвали Marmot Mountain Works (що перекладається з англійської як "творчість гірських сурків").

В кінці 70-х років бренд Marmot став найпопулярнішим на території США в своїй галузі. А вже через кілька років така популярність дозволила йому вийти на міжнародний ринок.

На сьогоднішній день продукція компанії виготовляється з використанням найновіших сучасних технологій і користується великою популярністю серед туристів, мандрівників, спортсменів та просто любителів комфортного одягу.