Потрібна консультація?
Напишіть нам у месенджер
Telegram
Messenger
Будь ласка, залиште ваш номер.
Ми передзвонимо за кілька хвилин!
+380937685971

Garmin Quatix 7 Solar Edition- Titanium Gray with Titanium Band (010-02541-60)

Garmin
55549,00
грн.
  • Годинник-навігаторGarmin Garmin Quatix 7 Solar Edition- Titanium Gray with Titanium Band (010-02541-60) - мультиспортивними GPS -смартчасами з яскравим AMOLED -диспоеем - ви отримаєте усі функції, необхідні вам на судні та за його межами.
РОБОТА ВІД ОДНОГО ЗАРЯДУ
Вбудована літієва перезарядная батарея забезпечує до 16 днів автономної роботи в режимі розумного годинника, 42 години в режимі GPS і до 60 годин в режимі енергозбереження UltraTrac.
ФУНКЦІОНАЛЬНА КОНСТРУКЦІЯ
Міцна і витончена конструкція оснащена великим 1,3-дюймовим AMOLED -дисплеем, алмазоподібним карбоновим покриттям і стійким до подряпин сапфіровим склом.
СЕНСОРНИЙ ЕКРАН І КНОПКИ
Традиційне кнопкове управління, працююче у будь-якому середовищі, поєднується з новим чутливим сенсорним інтерфейсом для швидкого доступу до меню і функцій.
МОЖЛИВОСТІ ПІДКЛЮЧЕННЯ
quatix 7 Sapphire Edition підключається до деяких сумісних картплоттерам Garmin і дозволяє дистанційно керувати ключовими можливостями багатофункціонального дисплея, включаючи масштабування карти, стереосистему Fusion, автопілот і так далі
УПРАВЛІННЯ АВТОПІЛОТОМ
Ви можете керувати своїм судном навіть тоді, коли ви не знаходитеся за штурвалом. Отримайте доступ до автопілота, щоб змінити курс, включити управління шаблоном і використати GPS -маршрут.
АУДІОСИСТЕМА FUSION-LINK
Управляйте своєю бортовою стереосистемой із смарт-годинників за допомогою вбудованого додатка Fusion-Link Lite.
ПОТОКОВІ ДАНІ
Переглядайте дані – включаючи глибину води, обороти двигуна, дані про вітер, призначені для користувача дані та тому подібне – безпосередньо на своєму зап'ястку, коли ваш quatix 7 Sapphire Edition підключений до сумісних облаштувань судна.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ І СИГНАЛИ
Для кращої інформованості про ситуацію на воді quatix 7 Sapphire Edition попереджає про неминучі зміни приливу і перетягування якоря.

Назначение: Мореплавание

Серия: Quatix

Характеристики: Датчик сердечного ритма

Характеристики: Наличие GPS

Характеристики: Garmin Pay

Характеристики: Поддержка музыки

Вас може зацікавити: