Потрібна консультація?
Напишіть нам у месенджер
Telegram
Messenger
Будь ласка, залиште ваш номер.
Ми передзвонимо за кілька хвилин!
+380937685971

Garmin Tactix 7 Pro Solar Nylon Band (010-02704-11)

62400,00
грн.
GARMIN TACTIX 7 PRO — МУЛЬТИСПОРТИВНІ ЧАСИ ТАКТИЧНІ GPS ПРЕМИ
Завдяки лінзі Power SaphireTM для зарядки від сонячних батарей, традиційним кнопкам і сенсорним дисплеєм, ці мультиспортивні смарт-годи з GPS пропонують спеціалізовані тактичні функції, а також карти, музику, розширені функції для тренування і багато іншого.

GARMIN TACTIX 7 — ФЕНИКС ДЛЯ ВОЕННЫХ ЗАДАЧ.
Функції, відомі за допомогою Delta, які також можна знайти в новому Tactixach 7 включають у себе Kill Switch. За допомогою цього пункту можна швидко стерти дані годин, наприклад, збережені розташування або запрограмовані маршрути, з вашого часу, якщо ви потрапили в полон. Нічний режим дозволяє використовувати години разом з приладами нічного бачення, а стельс-режим відключить весь бездротовий зв'язок з іншими пристроями, не перериваючи запис всіх параметрів. Вмонтований ліхтар може, крім показу нашої позиції білим і зеленим світлом, послати сигнал SOS азбукою Морзе. Також новими є функції, відомі по інших лінійках годин Garmin, у яких нещодавно відбулася прем'єра, тут мова йде про авіаційні години D2 Mach I. сила вітру, видимість, атмосферний тиск. У нас також є можливість прямої навігації між аеропортами, яку ми можемо знайти прямо на годинниках з міжнародної бази даних аеропортів, а також з бази даних напрямів польотів NAVAID. За бажанням ви також можете записати адміністративні кордони тих, хто вас цікавить. Але на додаток до вищезгаданих функцій ми не повинні забувати, що ці годинники також є функціональною копією годин серії Fenix. Так що в ньому є ціла купа спортивних функцій, як, наприклад, вимірювання витривалості, час відновлення, повністю розширені спортивні режими для десятків видів спорту, нескінченні платежі, відтворення музики і багато-багато іншого.

Tactix 7 - це оновлення військової лінійки годинника Garmin, в основному за рахунок додавання до них функцій, які з'явилися у новому Fenix 7 і у серії D2 Mach I. Поза всяким сумнівом, завдяки змінному дизайну, роботі з сенсорним екраном і істотно вдосконаленій сонячній зарядці він знайде групу своїх поклонників, а військові функції стануть у пригоді людям, пов'язаним з військовим світом. Нехай людям, які не мають нічого спільного з військовими, які вирішили купити цю модель, ніколи не доведеться користуватися цими функціями - цього ми хочемо собі і читачам.
Вас може зацікавити: