Потрібна консультація?
Напишіть нам у месенджер
Telegram
Messenger
Будь ласка, залиште ваш номер.
Ми передзвонимо за кілька хвилин!
+380937685971

GARMIN

Про компанію Garmin

Компанія Garmin заснована на принципах інновації, зручності, ефективності, якості та обслуговування. На воді, у повітрі, на туристичному маршруті та за кермом співробітники Garmin особисто вникають особливо авіаційних, морських, автомобільних, туристичних та спортивних приладів. Garmin завжди думає про те, яким чином можна покращити свою продукцію.

Ідея

Ідея створення компанії виникла 1989 року в групи талановитих інженерів, які зібралися за картковим столом. За кілька років підприємство розвинулося у всесвітньо відому компанію, штат якої налічує тисячі працівників. Як і на початку, мета компанії Garmin залишається простою: створення обладнання для навігації та зв'язку, яке зможе збагатити життя наших користувачів. Наші інноваційні продукти належать до різних сфер, включаючи автомобільне, авіаційне, морське, туристичне та спортивне обладнання, а також обладнання для бездротових додатків.

Будучи частиною Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), компанія Garmin International стала прикладом зростання для всіх – споживачів, співробітників, інвесторів та роздрібних торговців. Секрет нашого успіху простий. З того моменту, як засновники компанії сфокусувалися на продажі свого першого продукту, що використовує систему GPS, компанія Garmin оточує себе креативними співробітниками, відданими спільній справі.

На зв'язку з усім світом

Розробляючи свою продукцію, Garmin враховує інтереси наших споживачів. Позбавлення стресових ситуацій під час навігації або подорожей починається з простих у використанні меню, логічних опцій та інтуїтивних функцій.

  • Автомобільні прилади допомагають водіям дістатися місця призначення без зайвих зусиль, отримуючи задоволення від поїздки.
  • Морські пристрої доповнюють докладні карти, надаючи важливі дані.
  • Авіаційні технології забезпечують пілотів всією необхідною інформацією.
  • Спортивні прилади роблять кожен крок тренування ефективнішим.
  • Прилади Garmin для активного відпочинку стануть надійними супутниками для туристів, мисливців та любителів геокешінгу.
  • Бездротові програми дозволяють використовувати можливості GPS у смартфоні.
Спортивний годинник Garmin представлений декількома лінійками:

Fenix – найпопулярніша лінійка у сімействі Garmin. Це багатофункціональний розумний годинник на всі випадки життя, оснащений GPS/Глонасс-навігацією, триосьовим компасом, барометром і альтиметром.

У серпні 2019 року Garmin представив чергову новинку - Garmin Fenix 6. Дана модель набула функції заряду від сонця в комплектації Solar, покращену роботу GPS з новим чіпсетом від Sony, також збільшилася пам'ять годин і розмір дисплея. Тепер годинник може вимірювати пульс при плаванні у воді, а товщина корпусу зменшилася, збільшивши ергономіку годинника.

Forerunner – класична лінійка смарт-годинника для тих, хто професійно займається спортом. Полегшений пластиковий корпус моделей цієї лінійки дозволяє зменшити вартість гаджета і при цьому не погіршує його функціональність.

Instinct – серія смарт-годин, вироблених за військовими стандартами з хімічно посиленими полімерними корпусами та висококонтрастними дисплеями.

Quatix – серія годинників для тих, хто керує судном: від човна до яхти.

Vector – вимірювачі потужності для тих, хто хоче зробити свої велосипедні тренування ефективнішими.

Vivoactive – стильна серія смарт-годин із впізнаваним дизайном. Легкі, витончені та зручні, вагою всього 38 грам, ці моделі підійдуть усім, хто веде активний спосіб життя.