Потрібна консультація?
Напишіть нам у месенджер
Telegram
Messenger
Будь ласка, залиште ваш номер.
Ми передзвонимо за кілька хвилин!
+380937685971

Brooks

Кросівки Brooks

На сьогоднішній день бренд Brooks є одним з найшанованіших і найстаріших бігових брендів у світі, займаючи лідируючі позиції серед постачальників спортивного одягу та аксесуарів. Найтехнологічніші моделі кросівок Brooks використовуються відомими спортсменами, переможцями Чемпіонатів світу та Олімпійських ігор. Американська компанія Brooks адресує свою продукцію кожному любителю активного способу життя та поціновувачу свого здоров'я.

BROOKS - Новатори технології "спіненої гуми"

У 1974 році компанія BROOKS першою почала використання "спіненої гуми" в підошві кросівок. В даний час це стандарт для всіх провідних виробників спортивного взуття. Постійні дослідження в галузі технологій дозволяють щосезону відкривати новіші розробки. Взуття конструюється таким чином, щоб нога в ньому рухалася якомога природніше, знижувалося навантаження на окремі частини стопи, забезпечувалася легкість на тренуваннях і при ходьбі. Саме тому BROOKS популярний серед професійних легкоатлетів. Найтехнологічніші моделі марки BROOKS використовуються відомими спортсменами, переможцями Чемпіонатів світу та Олімпійських ігор.

Крім моделей для професійних спортсменів фірма BROOKS пропонує широкий асортимент спортивного взуття за доступними цінами, призначеним для повсякденного носіння, в якому Ви завжди почуватиметеся комфортно та впевнено.